.
.

Ви є тут

ТОВ ВТП ХАРТРОН-ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗОК

Виробничо-технологічне підприємство
ТОВ «ХАРТРОН-ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗОК»
 
Генеральний директор -
 
Тарас Анатолійович Бойко
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ТОВ ПТП «ХАРТРОН- ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗОК» створено в 1998 році у відповідність з Програмою реструктуризації ПАТ «ХАРТРОН». Переданий до статутного фонду вузол зв'язку підприємств оборонного промислового комплексу, що діє, і внутрівідомча АТС стали базою для створення телекомунікаційної мережі.
З 1998 року підприємство надає послуги міського телефонного зв'язку всім підрозділам ПАТ «ХАРТРОН», іншим організаціям, розташованим на території промплощадки «ХАРТРОН», а також населенню селища імені Жуковського.
 У 2002 році ТОВ ПТП «ХАРТРОН- ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗОК » отримало статус оператора зв'язку, що сприяло подальшому розвитку спектру і якості телекомунікаційних послуг, переходу на новий рівень технологічних і фінансових взаємин між операторами України.
У вересні 2005 року завершений важливий етап модернізації технічної бази. Виконаний комплекс проектних, монтажних, пуско-налагоджувальних і адміністративно-економічних заходів, а саме:
- виконана заміна комплектів станційної апаратури АТС на комплекс, що управляє, з використанням бази персональних комп'ютерів і цифрових технологій;
- введена в експлуатацію система «Квант-OASIS», для фізичного обліку тривалості з'єднань і біллінга  телефонних послуг;
- базова АТС, приєднана до кінцевого комутаційного вузла КВ-744, переподключена безпосередньо до ОПТС-2 м. Харкова;
- у Національній комісії зв'язку України отриманий дозвіл на використання номерного ресурсу країни. Виконаний значний об'єм робіт по реконструкції кабельної мережі  ПАТ «ХАРТРОН» і селища Жуковського;
- проведена повна модернізація  вузла спецкомутатора і міжміських ліній зв'язку, в ході якого здійснений перехід на цифровий формат зв'язку між підприємствами галузі ДКАУ, розташованими в Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську.
 
 

Тарифи на телекомунікаційні послуги - прайс.

Звіт про якість наданих послуг - звіт.
 
ТОВ ПТП «ХАРТРОН-ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗОК»
вул. Академіка Проскури, 1
м. Харків, Україна, 
61070
Тел. +38 (057) 760-39-99
Тел. +38 (057) 760-34-54
факс +38 (057) 760-33-18